Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2024, svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav.

I muži mají v hlavě ženy, na které už nikdy nezapomenou

i-muzi-maji-v-hlave-zeny-na-ktere-uz-nikdy-nezapomenou

i-muzi-maji-v-hlave-zeny-na-ktere-uz-nikdy-nezapomenou
Co je to za dívku či ženu, na kterou váš manžel nemůže zapomenout? V životě každého muže se najde žena, na kterou vždycky bude vzpomínat s něžností a láskou a s nepochopitelným smutkem. A to přitom může být už několik let šťastně ženat, milovat svou ženu a děti! Pojďme se podívat, co je to za dívky či ženy, na které manželé nejsou schopni zapomenout…

___

___

1. První láska

Skutečně jen málo mužů zapomene na svoji první lásku, na své tehdejší pocity, na emoce. Přitom není důležité, zda šlo o lásku vzájemnou nebo jednostrannou. Právě tehdy se náhle uviděl jakoby zvenčí a pro sebe zcela neočekávaně pochopil, že žena je schopna změnit celý jeho život. První city bývají nejčistší a nejvíce naivní. A i když se iluze a sny z nějakých důvodů nepotvrdily a nesplnily, muž na svou první lásku nikdy nezapomene. Protože ta dívka v něm probudila něžné city a kvůli jejímu úsměvu byl ochoten i skály lámat…


2. Žena, kterou nezískal

I když ji miloval mnohem míň než jiné, možná ji ani tak docela nemiloval, ale strašně po ní toužil a chtěl ji mít. Málem se kvůli ní zruinoval. Jenomže ona stejně nesouhlasila a nechtěla s ním nic mít. Zranila jeho mužskou ješitnost. To je pravá příčina její věčné přítomnosti v jeho paměti.

 

3. Žena, kterou ztratil

Často se stává, že teprve když už není a je jasné, že ani nebude po jeho boku, uvědomí si muž, jak silně miluje a cení si ženy. Odešla a život ztratil smysl. Teprve tehdy si muž začíná uvědomovat své chyby, začíná poznávat, že jí věnoval příliš málo času, že ji zraňoval a ponižoval svým jednáním, že nedokázal ocenit její lásku, její péči, její něžnost. Je pozdě cokoli dělat, ona se nevrátí. Je pryč.

A i když muž po nějakém čase najde a zamiluje si jinou ženu, vždycky si bude pamatovat tu, která ho naučila milovat doopravdy a zlomila mu srdce.

 


 

Pro každou ženu je milé vědomí, že nechala svou stopu v mužském srdci, že si ji muž bude pamatovat po celý svůj život. Jistě mi však dáte za pravdu, že nemá žádný význam, s jakými myšlenkami a pocity na vás bude vzpomínat bývalý partner. Daleko důležitější je vědět, co k vám cítí člověk, kterého milujete.