Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2024, svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav.

Špatný sex s novým partnerem - nedělejte unáhlené závěry (článek pro ženy)

spatny-sex-s-novym-partnerem-nedelejte-unahlene-zavery-clanek-pro-zeny

spatny-sex-s-novym-partnerem-nedelejte-unahlene-zavery-clanek-pro-zeny
Úžasné rande, ale šílený sex, na který byste nejradši zapomněla a už se k němu nikdy nevracela. Také znáte to dilema, když se musíte rozhodnout, co s novým vztahem udělat? V životě potkáte spoustu mužů, ale ten, se kterým budete chtít strávit zbytek života, vás prostě musí dostat do kolen. A to po všech stránkách, jak svými vlastnostmi, tak skvělým sexem.

___

___

Otázkou ale zůstává, co s ním, když v posteli selže. Můžete ho vyměnit jako staré ponožky, nebo to s trpělivostí zkoušet znovu. Z velké části záleží na míře průšvihu. Možná je vám povědomá situace, kdy po nádherné večeři, procházce městem a skvělém filmu dorazíte s partnerem domů. Ztlumíte světla, pustíte příjemnou hudbu a nalijete si víno. Podobně jako v amerických romantických filmech. Ale jakmile se přesunete na gauč, kde by se měl následně odehrát nezapomenutelný polibek a nespoutaná hra vášní, všechno kouzlo se vytratí. Veškeré náznaky přirozené touhy přebije krkolomnost a secvičenost, jako kdyby sex byl natrénovanou spartakiádou.

A konec? Vlastně oceňujete, že nastal rychle, protože jste měla pocit, že tohle utrpení nevydržíte ani o vteřinu déle. Potom přijde pár rozpačitých vět a vy začnete přemýšlet, čím jste si tohle zasloužila. V takovém případě byste si ale měla uvědomit, že se vám nejspíš osud nesnaží karmicky vrátit vaše brzké odchody z práce před skončením pracovní doby, ani neschopnost dotahovat věci do konce. Je to prostě jen první sex s novým mužem, který má snad milion předpokladů k tomu, aby byl opravdu mizerný. Nervozita, alkohol, přílišná očekávání, to vše ovlivňuje podobu milování. Rozejít se můžete vždycky, ale pokud v sobě najdete jen špetku trpělivosti, zkuste to s ním ještě jednou nebo raději dvakrát a pak teprve dělejte závěry.

 

Druhá šance

Zaslouží si ji každý, tak proč ne on?! Koneckonců z nepovedených něžností jste pravděpodobně byla tak v šoku. že ani nedokážete popsat, kde se stala ona chyba. Proto si domluvte druhou schůzku a zjistěte to. Třeba si pak uvědomíte, že na spoustě problémů se dá pracovat, a stane se z vás perfektní pár, kterému to klape v životě i v posteli. Nemůže být přece všechno dokonalé hned napoprvé. Ženám mnohokrát vadí, že muži přeskakují předehru, vrhají se rovnou na věc a tempem milování jako by závodili v běhu na čtyři sta metrů překážek na letní olympiádě. Za svůj orgasmus pak získají zlatou medaili. Spíš by si ale zasloužili diskvalifikaci, protože vy jste se vyvrcholení ani nepřiblížila. Vtom nejhorším případě se nakonec ještě zeptají, jaké to bylo. Je těžké jim odpovědět ale zaslouží si pravdu. Samozřejmě se nehodí, abyste muži řekla, že byl naprosto příšerný, můžete mu však vysvětlit, že mazlení před milováním vás dostane do příjemného vzrušení a je potřeba pokračovat ve stejném tempu také během samotného aktu. Nemusí přirážet jako zběsilý protože tím ničeho nedocílí. Spíš mu naznačte, co máte ráda, muži totiž nejsou jasnovidci. A i kdyby byli, nebylo by jim to nic platné, protože ve svých hlavách mnohdy neumíme číst ani my ženy.

 

Na délce nezáleží

Jsou ale tací, kteří se snaží, přesto to nefunguje, protože jsou z vás natolik paf, že prostě vždycky doběhnou do cíle ještě před zazněním výstřelu ze startovací pistole. Podle výzkumů trpí předčasným vyvrcholením až 38 % mužů. Je tedy docela velká pravděpodobnost, že se s některým z nich někdy setkáte. Ale nezoufejte, tento problém má také svá východiska. Sexuální průmysl je v současné době tak vyspělý, že vynalezl nesčetné množství kondomů, které párům napomáhají zpestřit jejich intimní život. Vyrábějí se i ochrany, které znecitlivují penis, a muž tedy vydrží uspokojovat svou partnerku mnohem déle. Pokud ale nejste příznivcem latexu, musíte si najít jiné řešení, třeba v podobě sexuálních pomůcek. Všude se píše, že muže vzrušuje používání vibrátoru, tak proč byste nemohla dosáhnout orgazmu zrovna tímhle způsobem. Nakonec můžete být nespokojená i s délkou jeho chlouby. Ať už je příliš malý, nebo naopak dosahuje gigantických rozměrů, vždy vám poradí Kámasútra. Stačí ji jen otevřít a nalistovat si vhodné polohy pro danou délku, pak by vám ve štěstí už nemělo bránit vůbec nic. Možná jen jeho lenost, sobeckost a ješitnost, díky kterým nebude chtít vaše nápady vůbec poslouchat, natož akceptovat a řešení zkoušet. Pak je to jednoduché a bez výčitek můžete provést radikální řez.

 

Jak to vidí muži

Ne vždycky musí být zádrhel jen na jeho straně. Zamyslete se nad tím, jak jste přispěla k pohodovému průběhu onoho zpackaného milování vy. Muži totiž s námi ženami mají také občas problém, a to nemalý. Jsme příliš stydlivé, mnohdy tak říkajíc zatuhlé, nepřirozené a jakýkoliv náznak experimentu bezmyšlenkovitě bojkotujeme. Zbytečně. Proto až zase příště budete prkenně ležet v posteli a nevydáte ze sebe hlásku, nedivte se, že to nebude bavit ani jednoho z vás. Snažte se být trochu víc šelmou a nelpěte stále na milování, které se odehrává výhradně za tmy a v posteli. Pokud tak rande pojmete jako výlet do přírody, můžete zažít skvělý sex klidně v jeho staré fabii. A jestli jste až dodnes byla „auto pannou“, nebojte se toho, buďte přirozená a řiďte se instinktem. Ono to zas není o tolik jiné než ve vaší ložnici. A ať už se to povede, nebo ne, věřte, že na tenhle zážitek budete oba ještě dlouho vzpomínat. 

 

Způsoby, jak poznáte, že váš sex nestojí za to

Někdy si možná říkáte, že zažíváte stejné věci jako všichni ostatní, a situace u vás v posteli je tedy úplně normální. Proto jsou zde ukazatele, podle kterých zjistíte, jestli to náhodou není mnohem horší.

  • Modlíte se, aby už vaše utrpení skončilo. Tady asi není o čem přemýšlet. Pokud vám je sex s partnerem nepříjemný a v hlavě odpočítáváte každý okamžik do konce, je situace skutečně kritická.
  • Nesoustředíte se. Jestli při sexu myslíte na pojištění, které musíte zaplatit, koupelnu, kterou je nutné umýt, a přezůvky, co potřebujete koupit dětem do školy, rovněž máte v posteli problém, který je třeba řešit.
  • Po sexu ihned odcházíte. 0 příšerném zážitku můžete hovořit I tehdy, když po sexu utíkáte k televizi, aby vám neunikl oblíbený seriál, nebo do kuchyně, abyste nachystala teplou večeři. Sex byste si totiž měla užívat, a to i s okamžiky, kdy po orgazmu se spokojeným výrazem ve tváři a úsměvem na rtech zůstanete s partnerem jen tak ležet v posteli.